Dekorator wnętrz

Każdy z nas marzy o własnym, przytulnym mieszkaniu lub domu, w którym zrelaksujemy się po intensywnym dniu pracy. Pachnący obiad, aromatyczna herbata czy jesienne wylegiwanie się pod kocem we własnym lokum- to brzmi naprawdę fantastycznie! Do tego nastrojowe światełka, wygodna kanapa, ściana pełna zdjęć z letnich wakacji, egzotyczne kwiaty i… no właśnie?

Własne M

Odpowiedni dobór dodatków, właściwe zaaranżowanie przestrzeni w pokojach, gra kolorów i światła potrafią działać cuda! Każdy, kto kiedykolwiek urządzał mieszkanie wie, że jest to jednocześnie ogromna przyjemność, ale także wyzwanie!

Wyzwanie, któremu ze względu na rodzaj dekorowanej powierzchni czasami trudno sprostać samemu- w końcu te zasady nie muszą być dla każdego oczywistością! W takich sytuacjach warto zasięgnąć porady specjalisty, którym jest dekorator wnętrz.

Dekorator wnętrz

Zawód dekoratora wnętrz jest  połączeniem pasji, zmysłu artystycznego oraz ogromnej wiedzy dotyczącej kolorów, architektury i sztuki.

Do zadań dekoratora wnętrz należy urządzenie mieszkania w sposób ergonomiczny, modny i funkcjonalny, indywidualnie dostosowany do osoby, która zamieszka daną przestrzeń. Celem dekoratora wnętrz jest stworzenie projektu, który w maksymalny sposób wykorzysta zalety a ukryje wady danego mieszkania.

Biorąc pod uwagę budżet, indywidualne preferencje oraz możliwości budynku ten specjalista jest w stanie wyczarować przepiękne i komfortowe wnętrza!

Roczny kurs dekorator wnętrz

Jeśli dekorowanie różnych pomieszczeń sprawia Ci przyjemność i myślisz o rozwinięciu swoich umiejętności zapraszamy po solidną dawkę profesjonalnej wiedzy na roczny kurs Dekorator wnętrz!

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną zamienić swoją pasję w zawód marzeń!

Świetnym pomysłem jest także zrobienie tego kursu dla własnego rozwoju, aby udoskonalić warsztat swoich umiejętności.

Do zapisu nie wymagamy ukończenia szkoły średniej ani egzaminu maturalnego, wystarczy ukończone 18 lat!

Zapraszamy do zapisów, do zobaczenia w świecie pięknych wnętrz!

Podobne wpisy