Zimowa pielęgnacja skóry w gabinecie kosmetycznym

Zima to idealny czas na wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych w gabinecie kosmetycznym. Mniejsze nasłonecznienie pozwala na wykonanie całej serii zabiegów złuszczających takich jak:

 • mikrodermabrazja diamentowa
 • eksfoliacja kwasami
 • mezoterapia mikroigłowa
 • mikronakłucia z kwasami

Procedury kosmetyczne zaplanowane w zakresie zabiegów złuszczających pozwalają na pozbycie się wielu defektów naszej skóry takich jak:

 • rozszerzone pory
 • blizny potrądzikowe
 • przebarwienia
 • suchość i szorstkość skóry

Już po pierwszym zabiegu skóra odzyskuje witalność, jest lepiej napięta, niedoskonałości ulegają zmniejszeniu. Dla optymalnego i satysfakcjonującego efektu zaleca się stosowanie zabiegów w serii 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie (w zależności od rodzaju zabiegu, jego intensywności a także typu skóry i defektu, nad jakim chcemy pracować).

Kosmetyka – topowy kierunek w szkole Edukacja 4u

Brzmi ciekawie? Po więcej specjalistycznej wiedzy w zakresie kosmetyki zapraszamy na nasz BEZPŁATNY kierunek Technik usług kosmetycznych!

Interesujesz się zabiegami z zakresu kosmetyki i kosmetologii? Chcesz zdobyć umiejętności wykonywania powyższych zabiegów złuszczających w sposób profesjonalny i bezpieczny? Tych oraz szerokiej gamy innych zabiegów nauczymy Was od podstaw! A za zdobycie wykształcenia nie zapłacicie nic ponieważ w Edukacja 4u nauka jest BEZPŁATNA!

Kształcimy w systemie dziennym (2 dni w ciągu tygodnia) i zaocznym (2 weekendy w miesiącu). Okres kształcenia trwa 2 lata (4 semestry) a edukacja jest zakończona państwowym egzaminem kwalifikacyjnym (FRK.04. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych).

Kierunek Kosmetyka to idealny wybór dla wszystkich pasjonatów świadomej pielęgnacji skóry, upiększania oprawy oka, stylizacji płytki paznokcia oraz wykonywania profesjonalnych zabiegów obszaru twarzy i ciała. W szkole Edukacja 4u stawiamy na umiejętności praktyczne, których uczymy w naszych pięknych i dobrze wyposażonych pracowniach kosmetycznych. Nauka odbywa się na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. W celu rozpoczęcia nauki wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, dowód osobisty oraz zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu. Zapisu można dokonać online przez formularz lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Więcej wiedzy? Zapraszamy na profesjonalne szkolenia!

Ciągle podnosisz swoje kwalifikacje, Twoje zainteresowania wybiegają poza program nauczania? Ciekawią Cię nowoczesne i najbardziej popularne zabiegi w gabinetach kosmetycznych? Edukacja 4u zaprasza na profesjonalne szkolenia z zakresu:

 • kosmetologii estetycznej
 • masażu
 • stylizacji oprawy oka
 • stylizacji płytki paznokcia

Każdy słuchacz szkoły Edukacja 4u otrzymuje stały rabat na szkolenia, dodatkowo po odbyciu 3 szkoleń otrzymujecie od Nas piękny fartuszek kosmetyczny zupełnie ZA DARMO!

Aktualne harmonogramy szkoleń umieszczamy zawsze na naszym fanpage’u na Facebooku i Instagramie:
FB: https://www.facebook.com/Edukacja-4U-Szko%C5%82a-Kosmetyki-i-Masa%C5%BCu-107803377648063
IG: https://www.instagram.com/kosmetycznaedukacja4u/

Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszych szkoleń na bieżąco. 😊

Podobne wpisy