O Nas

Lubisz mieć więcej?

Matura, tytuł technika, nowe kwalifikacje – to wszystko zdobędziesz w Edukacja 4U

U NAS nie płacisz:

  • wpisowego
  • czesnego za naukę w szkole policealnej [przy zachowaniu 50% frekwencji]
  • za egzaminy semestralne
  • badania lekarskie

Jesteśmy zespołem nowoczesnych szkół posiadających pozytywną opinię regionalnego Kuratora Oświaty oraz uprawnienia szkoły publicznej przyznane przez Prezydenta Miasta.

Kształcimy w systemie zaocznym (sobota i niedziela co dwa tygodnie) osoby od 18 roku życia bez ograniczeń co do górnej granicy wieku. Kierunki oraz specjalizacje wybraliśmy zgodnie z wymogami rynku pracy oraz oczekiwaniami naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz zawody/profile najbardziej pożądane przez pracodawców a ich różnorodność daje gwarancję, że każdy znajdzie specjalizację dostosowaną do swoich potrzeb, predyspozycji i zainteresowań.

Uczymy na podstawie najnowszych programów nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Kadra dydaktyczna to fachowcy w swojej dziedzinie. Posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, uprawnienia pedagogiczne oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w danej branży.

Zajęcia odbywają się w pracowniach specjalistycznych wyposażonych w sprzęt niezbędny do realizacji efektów kształcenia określonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, zlokalizowanych w centrum Miasta. Zajęcia praktyczne prowadzone są w nielicznych grupach, co umożliwia samodzielne wykonywanie czynności przez słuchaczy.

Praktyki zawodowe odbyć można w wybranych przez siebie lub wskazanych przez nas Instytucjach.

Zdobycie wykształcenia średniego, tytułu technika lub ukończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego ułatwi znalezienie pracy, zmianę zawodu czy założenie własnej firmy. Doradzimy Ci wybór kierunku ponieważ nasze podejście jest indywidualne do każdego Klienta a nasi Słuchacze mogą zawsze liczyć na pomoc pracowników i dyrekcji Szkoły.

Nigdy nie jest za późno na uzupełnienie wiedzy i zdobycie nowych kwalifikacji!

Zapisz się w Krakowie