Zasady przyjęcia do szkoły policealnej


Stań się uczniem renomowanej szkoły z uprawnieniami szkół publicznych.

W dzisiejszych czasach aby zostać przyjętym do policealnej szkoły wystarczy mieć ukończoną dowolną szkołę średnią. W celu przyjęcia na studium policealne nie jest wymagana zdana matura, co jest niewątpliwie istotnym atutem, ponieważ nie każdy absolwent liceum czy technikum przechodzi pomyślnie przez ten egzamin. Jeśli chciałbyś się kształcić w określonym kierunku, a nie masz czasu na kilkuletnie studia, które są niezwykle wymagające i czasochłonne, szkoła policealna edukacja4u.pl jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Materiał realizowany jest zgodnie z zaleceniami programu Ministerstwa Edukacji, do wyboru jest wiele kierunków, kadra dydaktyczna charakteryzuje się profesjonalizmem i doświadczeniem w zawodzie, a zajęcia przeprowadzane są w specjalistycznych pracowniach. Dodatkowo nasza szkoła otrzymała od Prezydenta Miasta Kraków uprawnienia szkoły publicznej.

Rekrutacja i zasady przyjęć

Proces rekrutacyjny jest banalnie prosty i każdy sobie z nim poradzi. Wszystko można załatwić za pomocą formularza rekrutacyjnego, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, wybrać odpowiedni kierunek i przesłać wniosek. Niewątpliwym atutem jest fakt, że zapisy trwają cały rok, a nauka rozpoczyna się dwa razy w roku, we wrześniu i lutym. Zapisać można się również w sekretariacie placówki. Najważniejszą rzeczą przy rekrutacji jest posiadanie odpowiednich dokumentów. Świadectwo ukończenia szkoły średniej jest wymagane aby rozpocząć naukę w szkole policealnej. Przy rekrutacji niezbędny jest również dowód osobisty oraz zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do praktycznej nauki zawodu. Szkoła zapewnia bezpłatne badania. Z tymi dokumentami wystarczy wypełnić wniosek online lub w placówce i czekać na rozpoczęcie nauki.

Interesujące promocje

Szkoła Edukacja4u przygotowała dla swoich uczniów liczne promocje, które zachęcają do nauki w tej placówce. Brak wpisowego oraz czesne za 0 złotych. To bardzo atrakcyjna oferta. Dodatkowo uczniowie otrzymują zniżkę w wysokości 50% za czesne na drugim, płatnym kierunku. Poza tym szkoła zapewnia bezpłatne badania lekarskie oraz karty podarunkowe za każdego znajomego, który zostanie zaproszony z polecenia danego ucznia. Interesujące są również dziesięcioprocentowe zniżki na kursy i szkolenia dla Słuchaczy Edkuacja4u.

Podsumowanie

Jak widać, zasady rekrutacji i przyjęć do szkoły policealnej edukacja4u.pl są banalnie proste i każdy sobie z nimi poradzi. Wystarczy mieć ukończoną szkołę średnią i można liczyć na przyjęcie na studium policealne. Dodatkowo zachęcające są liczne promocje i zniżki przygotowane przez placówkę.