Bogata oferta naszej szkoły policealnej


Kilka słów o samej placówce

Szkoła policealna edukacja4u.pl mieści się w Krakowie, posiada pozytywną opinię Małopolskiego Kuratora Oświaty i uprawnienia szkoły publicznej. Nauka w placówce jest bezpłatna a w przypadku jedynie kilku kierunków bardzo atrakcyjna finansowo i odbywa się zarówno w trybie zaocznym jak i dziennym. W szkole pracują wykwalifikowani nauczyciele, którzy profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, dzięki czemu wszyscy absolwenci mają szansę do olbrzymiego rozwoju. Pracownie, w których odbywają się zajęcia, są profesjonalnie przygotowane i posiadają wszystkie niezbędne elementy i akcesoria. Po ukończeniu nauki na danym kierunku każdy otrzymuje odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty i dyplomy. Dodatkową zaletą jest fakt, że proces zapisów do szkoły policealnej edukacja4u.pl jest banalnie prosty i każdy sobie z nim poradzi.

Mnogość kierunków do wyboru

Nasza szkoła policealna przygotowała niesamowicie bogatą i zróżnicowaną ofertę dla uczniów chcących się dodatkowo kształcić po szkole średniej. Do wyboru jest wiele kierunków w różnych dziedzinach. Niezwykłą zaletą jest to, że na każdym, uczniowie zostają przygotowani do wykonywania zawodu przez wysoce wykwalifikowanych nauczycieli, którzy swoją wiedzę i doświadczenie potrafią przekazać w prosty i łatwo przyswajalny sposób. Niezależnie od tego czy ktoś pragnie dokształcić się w kierunku dietetyka, florystyki, dekoratora wnętrz, kosmetyki, archiwisty, weterynarii, opiekunki środowiskowej czy BHP, absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę czas trwania nauki na danym kierunku. Do wyboru są roczne i dwuletnie.

Kierunki roczne

Decydując się na naukę w szkole policealnej edukacja4u.pl przez okres jednego roku, uczeń ma do wyboru takie kierunki jak asystentka stomatologiczna, dietetyk, instruktor fitness, biomasażysta, opiekunka dziecięca, dekorator wnętrz, rejestratorka medyczna, wizażystka, florystyka i opiekunka środowiskowa. Przygotowują one do pracy w określonych dziedzinach dzięki czemu w przeciągu roku można zyskać kwalifikacje potrzebne do uzyskania szansy na pracę w określonym zawodzie. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym.

Kierunki dwuletnie

W przypadku nauki na kierunkach dwuletnich do wyboru jest nieco więcej kierunków. Są to między innymi terapeuta zajęciowy, masażysta, kosmetyczka, technik BHP, technik administracji, opiekunka środowiskowa i archiwista. Dzięki tak bogatej ofercie przygotowanej przez naszą placówkę edukacyjną każdy ambitny uczeń znajdzie kierunek odpowiedni dla siebie. Nauka w cyklu dwuletnim odbywa się zarówno w trybie zaocznym jak i stacjonarnym. Po skończeniu danego kierunku absolwent otrzymuje dyplom, certyfikat i kwalifikacje, które upoważniają do pracy w danym zawodzie.