Dlaczego warto zainteresować się ofertą naszej szkoły?


Przede wszystkim – bogata oferta i łatwa rejestracja

Szkoła Edukacja4U to innowacyjny zespół nowoczesnych szkół, który dodatkowo posiada uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Małopolskiego Kuratora Oświaty. W naszej szkole można ukończyć liceum, dzięki czemu zyskuje się możliwość napisania egzaminu dojrzałości, matury. Poza tym świadczymy również usługi kierunków policealnych. W naszej szkole można zyskać tytuł technika w wielu różnych dziedzinach. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy ambitny uczeń, niezależnie od wieku czy ukończonej szkoły, może zyskać odpowiednie wykształcenie, tytuły czy kwalifikacje. Dodatkowo zapewniamy kursy, dzięki którym podwyższone zostaną kwalifikacje uczniów. Wszystko to odbywa się w zespole naszych szkół.

Ważną zaletą jest łatwość rekrutacji. W celu rozpoczęcia nauki w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych wystarczy świadectwo ukończenia gimnazjum (lub ósmej klasy szkoły podstawowej), dowód osobisty i podanie o przyjęcie. W przypadku aplikacji na kierunki policealne wymagane jest świadectwo ukończenia szkoły średniej, którą można ukończyć w zespole naszych szkół, dowód osobisty, podanie o przyjęcie oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do praktycznej nauki danego zawodu. Istotnym faktem jest to, że szkoła Edukacja4u zapewnia bezpłatne badania. Z tego powodu rekrutacja jest banalnie prosta i każdy może stać się uczniem szkoły Edukacja4u i rozwijać się w odpowiednim kierunku. Do tego placówka może pochwalić się niesamowicie bogatą ofertą kierunków. Do wyboru, poza liceum, mamy kierunki roczne jak i dwuletnie.

Nasza szkoła umożliwia naukę między innymi na kierunkach:

 • Terapeuta zajęciowy
 • Weterynaria
 • Archiwista
 • Kosmetyka
 • Technik Masażysta
 • Florystka
 • Prawo i Administracja
 • Dekorator Wnętrz
 • Dietetyk
 • Instruktor fitness
 • Wizażystka i wiele innych!

Darmowe materiały szkoleniowe, nauka, zniżki na kursy i wiele korzyści

Decydując się na naukę w naszej szkole możesz być spokojny o swoje finanse. U nas większość usług jest kompletnie darmowa. Nie płacisz wpisowego. W szkołach z uprawnieniami placówki publicznej w ogóle nie musisz martwić się czesnym, ponieważ go nie płacisz. Dodatkowo Edukacja4u zapewnia darmowe badania lekarskie oraz egzaminy semestralne za zero złotych. Istotną zaletą jest również fakt, że udostępniamy naszym uczniom darmowe materiały szkoleniowe, dzięki czemu nie muszą się oni martwić się dodatkowymi wydatkami. Poza tym nasi uczniowie mogą liczyć na dziesięcioprocentowe zniżki na kursy i szkolenia oraz pięćdziesięcioprocentową zniżkę za czesne na drugim, płatnym kierunku. Nauka odbywa się w trybie zaocznym, w weekendy co dwa tygodnie, dzięki czemu z łatwością można pogodzić naukę i dokształcanie się z pracą czy innymi zajęciami. Edukacja4u umożliwia naukę każdemu, niezależnie od statusu społecznego, posiadanego majątku, zainteresowań, miejsca pracy czy zamieszkania.