Lepsze zarobki dzięki kwalifikacjom zawodowym


Nauka w naszej szkole pozwala na poszerzenie kompetencji zawodowych

Ciągły rozwój osobisty i zawodowy jest w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania na rynku pracy. Jeśli pracownik stoi w miejscu, nie rozwija się i nie wykazuje inicjatywy do poszerzania swoich horyzontów – jest z miejsca skreślony przez pracodawcę. Szczególnie teraz, kiedy mamy okres cięcia kosztów, a większość przedsiębiorstw boryka się z problemami finansowymi i ich generalna sytuacja nie jest ciekawa. Z tego powodu każdy pracownik powinien szukać sposobów na rozwijanie się i zdobywanie nowych umiejętności, które poszerzą jego kompetencje zawodowe. Dzięki temu obecny pracodawca będzie miał całkiem inne spojrzenie na takiego pracownika, łatwiej podwyższy mu wynagrodzenie, a być może nawet awansuje w strukturach przedsiębiorstwa.

Nasza placówka to idealne miejsce na poszerzenie kompetencji dzięki zdobyciu nowych umiejętności. W ofercie szkoły mamy wiele różnych kierunków, które poszerzą Twoje kompetencje zawodowe, a także pozwalają na bardziej efektywną i skuteczną pracę. Ukończenie każdego z kierunków, które oferujemy jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza nabyte umiejętności i kompetencje.

Szeroka oferta kierunków to szansa zdobycie niezbędnych umiejętności

Nieważne, czy jesteś kandydatem na pracownika i musisz zdobyć odpowiednie umiejętności i certyfikaty w celu rozpoczęcia pracy, czy może już pracujesz w danym zawodzie, ale pragniesz rozwinąć się i zdobyć nową wiedzę – nasza szkoła jest miejscem idealnym dla Ciebie! Oferujemy kierunki policealne, które kształcą w danym kierunku zawodowym oraz kursy specjalistyczne, które kompleksowo poszerzają kompetencje zawodowe każdej zainteresowanej osoby. Edukacja4U to szansa na ukończenie szkoły średniej i zdanie matury niezależnie od wieku. To ważne, ponieważ wielu pracodawców wymaga zdanego egzaminu dojrzałości podczas rekrutacji. Poza tym można później dokształcić się na kierunkach policealnych, które przygotowują już stricte do wykonywania danego zawodu.

Dodatkowo, nasza placówka przygotowała dla swoich uczniów bogatą i zróżnicowaną ofertę kursów. Kompleksowo zwiększają one kompetencje zawodowe, a także pozwalają na zdobycie nowych umiejętności i dowiedzieć się wielu cennych informacji z danej dziedziny. Ponadto nasza oferta mocno uwzględnia aktualne trendy na rynku pracy, a nasi pracownicy przygotowują ofertę, która z pewnością przyniesie profity i korzyści wszystkim absolwentom szkoły.