Edukacja4U to miejsce, w którym możesz się kompleksowo dokształcić


Kompleksowe przygotowanie każdej osoby, która szuka rozwoju i pragnie poszerzać swoje horyzonty

Edukacja4U to profesjonalny zespół szkół, który posiada szalenie bogatą i zróżnicowaną ofertę dla bardzo szerokiego grona osób. Jako szkoła prywatna, która posiada uprawnienia szkoły publicznej przyznane przez Prezydenta Miasta Kraków, Edukacja4U stawia jako priorytet odpowiedni rozwój każdego ucznia. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która posiada wielką wiedzę i, co najważniejsze, potrafi ją przekazać każdemu chętnemu i ambitnemu uczniowi. Nieważne, czy potrzebujesz zdać maturę, zaliczyć jakiś kurs zdobywając kwalifikacje zawodowe, czy chcesz ukończyć szkołę policealną. Zespół szkół Edukacja4U jest miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do odpowiedniego rozwoju i zdobycia wiedzy oraz kwalifikacji zawodowych.

Jak wygląda nauka w Edukacja4U i z czego można skorzystać w ramach oferty szkoły?

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. W soboty i niedziele co dwa tygodnie. Z oferty szkoły mogą skorzystać wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia, niezależnie od posiadanego wykształcenia. Warto zauważyć, że wszystkie kierunki policealne i kursy zostały przygotowane w oparciu o wymogi rynku pracy. Wszystko po to, aby absolwenci z łatwością znaleźli zatrudnienie w odpowiednim miejscu. Zaletą jest możliwość odbywania praktyk zawodowych w wybranych przez siebie miejscach lub tych zaproponowanych przez samą placówkę. Wszystkie pracownie, w których odbywają się zajęcia, są profesjonalnie przygotowane i kompleksowo wyposażone.

W ofercie zespołu szkół Edukacja4U można znaleźć między innymi liceum ogólnokształcące dla dorosłych, którego ukończenie równa się możliwością podejścia do egzaminu maturalnego, nauka trwa 4 lata, warunkiem rozpoczęcia nauki jest świadectwo ukończenia szkoły niższego szczebla.

Dalszą edukację oferuje szkoła policealna, w której można kształcić się w kierunku otrzymania tytułu technika, na przykład archiwisty, administracji, BHP, florysty czy usług kosmetycznych, jak i w kierunkach specjalistycznych, których ukończenie gwarantuje otrzymanie certyfikatów potwierdzających zdobycie kwalifikacji zawodowych. Są to między innymi kierunki jak wizaż, dietetyka, dekorator wnętrz, instruktor fitness i inne.

Dodatkowo, nasza szkoła medyczna kształci między innymi techników ortopedów, techników masażystów, opiekunów medycznych, asystentów stomatologicznych czy higienistów stomatologicznych.

Oferujemy również różnego rodzaju kursy. Można je podzielić ze względu na kategorie na: internetowe, fotograficzne, kosmetyczne, księgowe, specjalistyczne, maturalne i miękkie. W każdej kategorii znajduje się co najmniej kilka różnych tematyk i specjalizacji.

Nauka w Edukacja4U jest procesem przyjemnym i bardzo prostym. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i czekać na rozpoczęcie nauki lub kursu. To zdecydowanie najlepsze miejsce do poszerzania swojej wiedzy, zdobywania kwalifikacji zawodowych i zaliczania różnego rodzaju kursów.